In Ecuador: 093-931-8483

FROM USA/CAN: 593-93-931-8483

Servicios Asociados Naranjal S.A.N. Bus Guayaquil destinos, tarifas

Mar 31, 2016   //   by admin   //   Uncategorized  //  No Comments

Naranjal           2.25
Cafi           1.25
Km15           1.50
Piladora Pincay           1.50
Recinto El Mango           1.50
Coop. Cristóbal Colón           1.75
Hacienda Olimpo           1.75
Puerto Inca           2.00
Cruce de Jesús María           2.00
Recreo           2.00
Villa Nueva           2.25

Leave a comment

Guayaquil Airport Suites
Av. J.T. Marengo Y Abel Castillo Edf Torre Del Sol 1, 090150, Guayaquil, Guayaquil, GUAYAS ECUADOR
Phone: 593-93-931-8483 Hours: 24 hours a day
Latitude: -2.157221 Longitude: -79.891572